تبلیغات
علم حقوق
علم حقوق
جرم شناسی 
قالب وبلاگ
نویسندگان
هفته پیش سوار یه تاکسی شده بودم ، راننده اولش خوب و عادی به نظر می رسید تا اینکه من یهو با دادن یه پول نسبتاً پاره آتش خشمشو شعله ور کردم . به محض دیدن پول گفت : ((این ایرانیا یه ذره نظم توی وجودشون نیست ، هیچ وقت به جایی نمیرسن از بس که بی نظم هستن ، خدا هم براشون هیچی نمی خواد )) بعد برگشت به من نگاهی انداخت و گفت : ((البته شما رو نمیگم ها !!!! همه رو میگم )) منم که وا رفته بودم گفتم : ((نه خواهش می کنم )) هیچی دیگه بازم داشت همینطوری درباره ایرانیا حرف میزد و بد و بیراه می گفت که یهو به یه دختری که فکر می کرد منتظر تاکسیه بوق زد ، اما دختره تاکسی نمی خواست این از نحوه ایستادنش مشخص بود اما راننده متوجه نشد . همین که بوق زد دختره حتی یه نگاه کوچیک به تاکسی ننداخت و همینطوری به نقطه ای خیره شده بود ، اینجا بود که راننده به نهایت جنون رسید و شروع کرد به فحش دادن به اون دختر بخت برگشته ، هر چی جلوتر می رفتیم فقط به دختره فحش نمیداد ، به همه مردم فحش رگباری میداد ، قسمتی از حرفش که قابل پخشه این بود ((باید یه گلوله بچکونی توی مخش که درس عبرت بشه برا بقیه وقتی تاکسی نمیخوان یا سرشون رو تکون بدن یا بگن تاکسی نمیخوان )) منم این شکلی بودم  جرأت نمیکردم حرفی بزنم چون موضعشو نمیدونستم گفتم یهو حمله نکنه منو بکشه چون خیییییییلی قاطی بود . خلاصه اینکه تا مقصد این همش داشت فحش میداد منم کاملاً اون عقب آماده بودم اگه دیگه خیلی قاطی کرد برم تو فاز دفاع مشروع ، ولی خدا رو شکر بدون آسیبی رسیدیم به مقصد .

نتیجه : از حرفاش فهمیدم که از شغلش خییییییییییلی ناراضیه و چون ناراضیه حس میکنه بقیه مردم براش ارزش قائل نیستن (قطعاً از توهمات خودش هست چون رانندگی یه شغل خوب و آبرومنده ) از اینجا فهمیدم چون مدام می گفت :((خدایا مگه من آدم نیستم چرا برا من ارزش قائل نیستن )) فکر میکنه براش ارزش قائل نیستن چون شغلش رو مادون شأن تصور میکنه ،البته این فکر ممکنه از خانواده بهش تحمیل شده باشه مثلاً از طرف همسرش ، خلاصه اینکه خواهشاً هر شغلی که دارید بدونید که آبرومنده و کاری نکنید یکی اول صبح به خاطر توهمات شما فکر کنه قراره بهش حمله کنید .طبقه بندی: خاطرات،
برچسب ها: خاطرات، تاکسی، راننده، راننده تاکسی، عصبی، راننده عصبی،
[ چهارشنبه 11 آذر 1394 ] [ 07:28 ب.ظ ] [ shahrzad m ]
نظرات
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


سلام من فارغ التحصیل حقوق هستم و بسیار علاقه مند به موضوعات جرمشناسی امیدوارم مطالبی که در این وبلاگ قرار می دهم برای شما عزیزان مفید باشد .

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • دانلود فیلم
  • خرید vpn

  • پشتیبانی